Jak we wrażliwości odnaleźć swoją siłę?

Warsztaty stacjonarne w Warszawie

9 – 12 maja 2024

Dla wielu z nas trudno jest odnaleźć źródło prawdziwej mocy w naszej wrażliwości.

Wstydzimy się, że dużo czujemy. Za dużo się przejmujemy oraz mamy poczucie winy, że potrzebujemy więcej komfortu – mamy wrażenie, że świadczy to o naszej słabości, o tym, że nie radzimy sobie z życiem tak dobrze, jak inni, o “grubszej skórze”.

Te przekonania oczywiście nie są prawdziwe. Wrażliwość, szczególnie z perspektywy Nonviolent Communication jest tożsama z prawdziwą mocą. Dlaczego? Bo to na poziomie prawdziwej otwartości, szczerości, połączenia ze sobą, swoimi uczuciami i potrzebami możemy wejść w prawdziwy kontakt z innymi ludźmi. Możemy także budować karmiące, bliskie intymne relacje oraz znajdować rozwiązania dobre dla wszystkich, czy działać skutecznie w świecie i kreować swoje życie tak, by było jak najpełniejsze

Ale potrzebujemy mądrze zarządzać tą swoją wrażliwością:

Czy chciałbyś odnaleźć lub zachować swoje współczujące serce, nie rezygnując z własnego głosu i ze swojej mocy?

Zapraszamy Cię na warsztaty z Liv Larsson

9-12 maja w Warszawie

W trakcie czterech dni spotkań:

Kiedy najbardziej skorzystasz?

Kiedy masz już za sobą kilka warsztatów z Nonviolent Communication (NVC).

Postawa empatyczna jest Ci bliska.

Chcesz nauczyć się przedstawiać swoje prośby bez poczucia zażenowania.

Chcesz dowiedzieć się jak oddzielić wstyd od strachu i otworzyć się na wrażliwość.

Chcesz zobaczyć jak w praktyce równoważyć moc z wrażliwością i współczuciem.

To będzie piękna i głęboka praca, dzięki której zyskasz masę przydatnych i konkretnych narzędzi, które pomogą Ci odkryć i korzystać z siły swojej wrażliwości. Wszystko wydarzy się w gronie ludzi, którzy także z pasją będą poszukiwać połączenia między współodczuwaniem a poczuciem stania mocno na swoich nogach i sprawczości.

Ten warsztat głęboko Cię odmieni na wielu poziomach!

Program kursu

9 - 12 maja 2024

Na warsztatach poruszymy tematy:

Eksplorowanie:

Kompas Potrzeb:

Odkrywanie swojej wrażliwości: 

Rozwijanie i ucieleśnianie wdzięczności, siły oraz zachwytu

Informacje

KIEDY?

9-12 maja 2024

 

GODZINY WARSZTATÓW

9:00-18:00

GDZIE?

Stacjonarnie: Warszawa

Trenerka

Liv Larson

Liv Larsson

Certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy (NVC), mediatorka

Autorka 23 książek z obszaru NVC, w tym bestsellera: “Wstyd, złość i poczucie winy – dzwonki alarmowe”, jej zainteresowania skupiają się wokół tematów wstydu, wrażliwości, empatii i mocy.

To kobieta, która wygrywa maratony na nartach biegowych, kąpie się zimą w przeręblu, mieszka na końcu świata, prawie pod kołem podbiegunowym w Szwecji i uprawia wielkie pole. A jednocześnie to trenerka, która od ponad 20 lat nieustannie podróżuje po całym świecie dzieląc się NVC i swoją pracą ze wstydem i poczuciem winy.


Zobacz co inni mówią o współpracy z Liv Larsson

Liv była przez wiele lat moją mentorką na drodze łączenia wrażliwości z mocą. To właśnie ona nauczyła mnie najwięcej o tym, że takie połączenie jest możliwe i jak to może wyglądać w praktyce.

Dla mnie Liv to kobieta do bólu autentyczna, wrażliwa, mądra, empatyczna, a przy tym uosobienie siły i głębokiej mądrości.
Kiedy skończyła 40 lat, zapytałam ją, jak się z tym czuje. A Liv odpowiedziała: wspaniale, bo wiem, że nie mogę już dłużej czekać ze spełnianiem moich marzeń. Ponieważ marzyła o pisaniu książek, natychmiast się za to zabrała i efekt jest taki, że do tej pory opublikowała ich już 23 w różnych językach!
Przez wiele lat Liv kilka razy do roku przyjeżdżała na moje zaproszenie do Polski, żeby prowadzić kilkudniowe szkolenia w Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii oraz w Studium Nonviolent Communication. To były zawsze niesamowite dni, pełne inspiracji, śmiechu, odkryć i wglądów.
Dlatego tak bardzo się ekscytuję, że Liv zgodziła się przyjechać w maju, po wielu latach przerwy, do Polski. Ten pomysł, żeby ją zaprosić, chodził za mną od dawna, tęskniłam bardzo za tym, co Liv wnosi, czego uczy, jakimi jakościami promieniuje. Jej perspektywa jest unikalna i bardzo głęboka.


Ewa Panufnik

właścicielka dojrzewalnia.pl

Liv była idolem dla większości uczestników! Jej sesje były potężne – miałem najintensywniejszą somatyczną reakcję, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem, podczas krótkiego role-play, który Liv zaproponowała, aby pomóc w naszym ćwiczeniu. Była także najbardziej uważna spośród wszystkich trenerów, zawsze chodziła wokół podczas ćwiczeń grupowych, aby sprawdzić i zaoferować wsparcie tam, gdzie było potrzebne.

Sesje o wstydzie były niezwykle cenne. Jestem nowy w mediacji i odkryłem, że bardzo rezonuję z sesją Liv i jak NVC (Komunikacja bez Przemocy) może być stosowana w mediacji, co sprawia, że mogę rozważyć tę ścieżkę w przyszłości!

Liv sprawia wrażenie mistrzowskiej nauczycielki, która wie, jak dostarczyć wystarczająco dużo informacji, abyśmy mogli ćwiczyć i zmagać się z nimi, pozwalając na wydobycie wewnętrznej mądrości. Zapewniła przestrzeń do wzrostu i transformacji.

Zapłać jednorazowo

3500 zł

Cena minimalna z ostatnich 30 dni: 3000 zł

Lub

Zapłać miesięcznie:

657 zł

3941 zł za całe warsztaty

Zapłać jednorazowo:

3000 zł

Rabat 11%

Cena minimalna z ostatnich 30 dni: 3000 zł

Zapłać miesięcznie:

563 zł

3378 zł za całe warsztaty

Jeśli chcesz wybrać opcję płatności jednorazowej, zostaw swoje dane, prześlemy Ci fakturę.

Wypełnij formularz

Proszę wypełnij poniższy formularz – oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszytskie Twoje pytania.

ZERO ZOBOWIĄZAŃ

Rejestracja i płatności

Po naszej rozmowie, jeśli uznasz, że te warsztaty są dla Ciebie, wyślę informacje co do rejestracji i płatności.

Szczegóły

Po opłaceniu otrzymasz więcej szczegółów dotyczących rozpoczęcia i programu warsztatów. 

© 2024 Michał Sosin

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedź.

Odpowiedź.

Odpowiedź.

Wpisz poniżej swoje dane,

Aby dowiedzieć się o terminie spotkań:

Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszam do zakupów :)