Najszybsze rozwiązanie dopasowane do Twojej sytuacji – sesja indywidualna

Pragniesz zwiększyć pewność siebie lub zrozumieć skąd się bierze niskie poczucie własnej wartości? A może chcesz przygotować się do wymagającej rozmowy z przełożonym lub podwładnym, ale nie wiesz od czego zacząć i jak ją poprowadzić, aby finał był satysfakcjonujący?

Jesteś w dobrym towarzystwie:

OBSZARY PRACY

Nad czym możemy popracować podczas sesji indywidualnej?

Dawanie i przyjmowanie informacji zwrotnej

Przygotowanie się do trudnej rozmowy zawodowej lub prywatnej

Praca nad niskim poczuciem własnej wartości

Zwiększenie pewności siebie w relacjach zawodowych

Przepracowanie traum lub schematów, które utrudniają funkcjonowanie

Strategie zarządzania konfliktami za pomocą empatii w duchu NVC

To tylko przykładowe tematy. Napisz do mnie, a z chęcią poznam obszar, nad którym chcesz popracować.

Dlaczego warto mi zaufać?

Pozytywna informacja zwrotna

Tylko w 2023 roku przeszkoliłem blisko 1000 osób grupowo i przeprowadziłem ponad 120 sesji indywidualnych z menadżerami i osobami na stanowiskach zarządczych polskich i międzynarodowych korporacji, za każdym razem dostając pozytywną informację zwrotną.

Zaufali mi

Na liście klientów mam takie marki jak: Santander, YES, Żabka, ORLEN, PFR, Energa oraz Demant, CEUCA, Go healthy girl. To dowód na to, że moje metody działają niezależnie od wielkości organizacji czy branży.

Pracuję na skalibrowanych metodach

Nie liczę na łut szczęścia. Nie strzelam na oślep. Nie wygłaszam antynaukowych statementów. Zamiast tego wybieram rozwiązania, które napędzają najbardziej wpływowe firmy z całego świata. W pracy stosuję m.in.: psychologię, empatię w duchu NVC czy Resonant Language.

Skupiam się na rozwijaniu empatii

Empatia stanowi punkt zaczepienia w każdym projekcie. Dzięki niej wspieramy budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa psychologicznego, które są niezbędne dla skuteczności działań w codziennym życiu i pracy.

O MNIE

Nazywam się Michał Sosin

Jestem trenerem komunikacji empatycznej i przedsiębiorcą z ponad 15-letnim doświadczeniem. Uczę jak się komunikować tak, żeby inni cenili Twoją obecność i uwielbiali z Tobą pracować. W życiu, w domu, w biznesie, na ulicy, a nawet w urzędach.

Trener / Mentor / Coach

Uczę jak się komunikować aby budować zdrowe relacje, głębszy kontakt i szybciej rozwiązywać konflikty. Jestem przewodnikiem i towarzyszem podróży w drodze do siebie. Praktykiem empatii w duchu NVC (Marshall Rosenberg) i Resonant Healing (Sarah Peyton).

Przedsiębiorca i konsultant

Pracuję od 2006 roku i wspieram firmy i organizacje w rozwoju, budowie produktów i ich komercjalizacji. Szkolę w terenie zespoły sprzedażowe i obsługi klienta. Mam za sobą całkiem sporo porażek i kilka sukcesów
(np. DocPlanner).

WSPÓŁPRACA

Etapy współpracy

1. Zgłaszasz się do mnie

Pierwszy krok należy do Ciebie. Wystarczy, że zgłosisz się do mnie za pomocą formularza na dole tej strony. Od tego zaczyna się transformacja w Twoim życiu.

2. Rozmawiamy o współpracy

Na starcie chcę poznać Twoje cele, wyzwania oraz oczekiwania. Bez tego nie zaczynam żadnej współpracy, bo zależy mi na Twoich wynikach, a nie na jak największej liczbie przeprowadzonych sesji.

3. Umawiamy się na sesję

W jej trakcie dobieram narzędzia, metody oraz techniki, które pozwolą Ci jak najszybciej uporać się z wyzwaniem. Sesja jest procesem obustronnym, dlatego konieczne będzie Twoje zaangażowanie.

Ogromnie cenię szczerość i transparentność, dlatego wszystko, co powiesz podczas spotkania zostaje w ramach sesji i nie opuści tej przestrzeni bez Twojej zgody.

OPINIE

Co o współpracy mówią klienci?

Kontakt

Porozmawiajmy o współpracy

Bezpłatna konsultacja sprawdza się dla średnich i większych firm, głównie zespołów korporacyjnych, tam moje doświadczenie pomaga najbardziej.

Bezpłatna konsultacja to 30 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu związanego z komunikacją, np: feedbackiem, mobbingiem, toksycznym środowiskiem.

1. Jakie zadać pytania?

Możesz poruszyć temat np:

  • jestem po szkoleniu z feedbacku, ale dalej nic się nie dzieje,
  • jestem nielubiana/y, krytykowana/y w zespole,
  • jak rozmawiać z trudnymi pracownikami,
  • jak rozmawiać z przemocowym/ trudnym szefem,
  • jestem traktowany zbyt dosłownie, a moje wypowiedzi są nadinterpretowane,
  • w zespole jest spadek efektywności, ludzie nie dowożą.

2. Z kim najczęściej pracuje?

Najczęściej są to średnie i duże organizacje w których funkcjonują zespoły, w których kluczowa jest efektywność, a rzeczywistość wygląda tak, że jest duża rotacja pracowników, ciche strajki, konflikty. Prowadzi to do spadku efektywności i rozpadania się zespołów.

Indywidualnie pracuję z osobami, które pracują z innymi ludźmi, prowadząc procesy wspierające lub naprawcze w zakresie budowania relacji, rozwijania komunikacji, rozwiązywania konfliktów, czyli rozwijam tzw. miękkie kompetencje.

3. Kto Ci odpowie?

Zaraz po zamówieniu bezpłatnej konsultacji skontaktuje się z Tobą nasze biuro, dopyta o temat i umówi dogodny termin rozmowy ze mną. Każdą rozmowę prowadzi osobiście na podstawie mojego pełnego doświadczenia i najnowocześniejszej wiedzy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Rekomenduję co najmniej 1-miesięczne wyprzedzenie. W sytuacjach kryzysowych, staram się umówić sesję z dnia na dzień. Wymaga to jednak reorganizacji po mojej stronie, dlatego proszę o informacje, najwcześniej jak się da.

W 98% przypadków kończę proces na jednym spotkaniu.

Zazwyczaj spotkanie zamyka się w 60 minutach, chyba, że sytuacja wymaga wydłużenia czasu i obie strony to akceptują.

Obecnie do wyboru masz dwie formy: online lub twarzą w twarz w siedzibie Twojej firmy.

Tak, traktuję ją bardzo poważnie. Wszystko, co powiesz podczas spotkania zostaje w ramach sesji i nie opuści tej przestrzeni bez Twojej zgody.

Na starcie dobrze byłoby wspólnie określić, czego konkretnie potrzebujesz. Jeżeli się zgodzisz, zapraszam Cię na wstępną konsultację tak żebyśmy mogli to ocenić.

Komunikacja biznesowa to zespół działań, które określają wymianę informacji na temat funkcjonowania firmy i/lub jej klientów. W jej skład wchodzi komunikacja z klientem, komunikacja z pracownikami, czy komunikacja przełożonymi. Skuteczna komunikacja w biznesie pozwala stworzyć bardziej wydajną kulturę organizacyjną, wpływa na dobre samopoczucie pracowników oraz przekłada się bezpośrednio na wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Z tego powodu warto pracować nad rozwojem tego obszaru.

Trening komunikacji jest jedną z najefektywniejszych dróg do poprawienia komunikacji. Szkolenie z komunikacji w biznesie czy sesja indywidualna pozwoli Ci lepiej formułować swoje potrzeby oraz precyzyjniej rozumieć potrzeby innych. Świadoma komunikacja z klientem powinna opierać się na dopasowaniu rozwiązań do jego potrzeb. Warsztaty komunikacji interpersonalnej z pewnością Ci w tym pomogą.

© 2024 Michał Sosin

Wpisz poniżej swoje dane,

Aby dowiedzieć się o terminie spotkań:

Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszam do zakupów :)