Mastermind

Zbuduj grupę mastermind i zacznij szybko znajdować właściwe odpowiedzi i rozwiązania

1990 zł / 8 spotkań

Mastermind

Na czym to polega?

Grupy mastermind oferują połączenie burzy mózgów i edukacji, przy wzajemnym braniu odpowiedzialności i oraz propozycji wsparcia. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej wyostrzyć Twoje umiejętności biznesowe i osobiste.

Grupa mastermind pomaga Tobie, Twojej organizacji a przede wszystkim Twoim ludziom w grupie osiągnąć sukces. Członkowie stawiają sobie nawzajem wyzwania, aby wyznaczać mocne cele i co najważniejsze – aby je osiągać.

Moderatorzy grup mastermind rozpoczynają i prowadzą te grupy. Pomagają grupie zanurzyć się głęboko w owocne dyskusje i pracują z członkami, aby stworzyć sukces – tak jak każdy z nich go definiuje. Facylitatorzy są sekretem dobrze prosperujących grup mastermind. (Przypomnij sobie grupy albo zespoły, które upadły z powodu słabego przywództwa).

Poprzez proces grupy mastermind, najpierw tworzysz cel, a następnie projektujesz plan, aby go osiągnąć. Grupa pomaga ci w kreatywnych pomysłach i podejmowaniu mądrych decyzji. Następnie, gdy zaczynasz wdrażać swój plan, przedstawiasz grupie zarówno historie sukcesu, jak i problemy. Sukcesy są doceniane i zauważane, a problemy są rozwiązywane poprzez wzajemną burzę mózgów i wspólne, twórcze myślenie.

Grupa wymaga zaangażowania, poufności, gotowości do udzielania i otrzymywania rad i pomysłów. Członkowie grupy wspierają się nawzajem z pełną szczerością, szacunkiem i współczuciem. Członkowie grupy mastermind działają jako katalizatory wzrostu, adwokaci diabła i wspierający koledzy. To jest esencja i wartość grup mastermind.

Każde spotkanie ma agendę grupy mastermind, aby rozmowy pozostawały na właściwym kursie. Zadaniem moderatora jest upewnienie się, że rozmowy są głębokie i zrównoważone, a wszystkie punkty programu spotkania grupy mastermind są pokryte w wyznaczonym czasie.

Dzięki temu:
 • Uruchomisz transfer wiedzy i dobrych praktyk w organizacji
 • Uruchomisz potencjał wypracowany w czasie warsztatów, szkoleń i doświadczeń z poprzednich procesów, bo ludzie dużo wiedzą, ale nie zawsze mają okazję to wykorzystać w działaniu
 • Wdrożysz narzędzie do budowania zaangażowania i lojalności poprzez oddanie odpowiedzialności za rozwiązywanie problemów w grupie, gdzie wszystko staje się jawne
 • Ludzie pomiędzy działami budują coraz lepsze relacje
 • Ludzie zaczynają dostrzegać perspektywę innych miejsc w organizacji (pamiętam, jak zabrałem kolegę od baz danych na spotkanie z klientem i handlowcami – to była piękna symbioza)
 • Ludzie zaczynają bardziej ufać swojej wiedzy i doświadczeniu wzmacniając swoją ekspertyzę
 • Ludzie uczą się brania odpowiedzialności za to, co jest w ich polu wpływu
 
Dlaczego to działa:
 • Ponieważ ludzie z reguły mają wiedzę i doświadczenie, ale brakuje im przestrzeni, facylitacji i pomocy w określaniu rzeczywistości i istoty problemów
 • Ponieważ zagwarantowany czas na pracę w grupie daje możliwość wystrzelać się sprinterom i dojść do właściwych i przemyślanych rozwiązań maratończykom
Budowanie grupy

Jak wygląda budowanie grupy mastermind?

Wybieramy 4-6 osób, z różnych działów, z różnym doświadczeniem, takich, które mają indywidualny problem do rozwiązania.

Spotykamy się 8 razy po 3h. W tym czasie każdy z uczestników pracuje nad własnym obszarem mając wsparcie i pełną uważność wszystkich osób z grupy.

Budowanie grupy mastermind idealnie jest poprzedzić warsztatami z komunikacji, które usprawniają przepływ informacji i konstruktywne rozwiązywanie problemów.

Opinie

Słowami ludzi

Partnerzy

Zaufali mi

Dołącz do grupy już teraz!

1990 zł / 8 spotkań

 • Grupy 4-6 osób
 • 8 spotkań po 3h
 • Materiały szkoleniowe

Wpisz poniżej swoje dane,

Aby dowiedzieć się o terminie spotkań: