Program Leadership Mastermind

Podnoszenie jakości przywództwa i budowanie wyjątkowej kultury organizacyjnej

4-miesięczny program współpracy, dzielenia się wiedzą i transferu praktyk między doświadczonymi liderami i liderkami ze wsparciem mentorów przywództwa i komunikacji

Zainwestuj w osobę zmotywowaną do podnoszenia swoich przywódczych kompetencji, do wprowadzania nowych rozwiązań w zespole oraz transferowania najlepszych praktyk z rynku, do Twojej firmy.

Wzmocnienie innowacyjności: Uczestnictwo promuje wymianę pomysłów, generując nowe rozwiązania i wnosząc świeże spojrzenie na wyzwania organizacyjne.

Poprawa kompetencji liderów: Rozwija umiejętności zarządzania, motywuje zespoły, poprawia komunikację i zaangażowanie, co zwiększa produktywność.

Rozwój sieci wsparcia: Buduje długotrwałe relacje biznesowe i sieć wsparcia, oferując możliwości partnerstwa i wymiany wiedzy poza programem.

CO ZYSKA FIRMA?

CO ZYSKA ZESPÓŁ?

CO ZYSKA LIDER?

Działaj, zanim to dotknie Twoją firmę...

75%

Pracowników nie odczuwa satysfakcji z pracy

66%

odejdzie z pracy w ciągu 12 miesięcy

63%

pracowników nie czuje się zmotywowanych do pracy

76%

nie poleci swojego pracodawcy

Źródło: raporty Enpulse; Leanpassion, 03.2024

Narzędzie wpierające pozytywne zmiany w organizacji

Leadership Mastermind

12 000zł

4000 zł netto / osoba

Obecny poziom inwestycji jest 3 razy niższy niż wartość Programu, ponieważ formuła mastermind jest w Polsce nowym rodzajem współpracy i rozwoju. Jednocześnie na Zachodzie programy mastermind są znane, bardzo efektywne i również kosztowne.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

501 099 449

katarzyna.dabrowska.coach@gmail.com 

Mentorzy:

Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska
mentorka i coachyni, ekspertka angażującego przywództwa

Pomaga liderom i liderkom budować autentyczność w przywództwie w oparciu o indywidualne talenty i wartości osobiste. Wspiera we wzmacnianiu zaangażowania pracowników dzięki partnerskiemu ich traktowaniu, z szacunkiem i uważnością.

Pokazuje jak komunikować się w oparciu o szczerość, szacunek i uważność dla rozmówcy.

Przez lata pracowała w HR w korporacjach, oraz jako audytorka kultury organizacyjnej firm w Great Place to Work Institute, gdzie analizowała rozwiązania najlepszych firm w Polsce i na świecie, a dziś tę wiedzę wykorzystuje wzmacniając jakość przywództwa.

Prowadziła zajęcia w Akademii Vistula, Akademii Menedżera Innowacji, Wyższej Szkole Zarządzania Personelem.

Michał Sosin

Michał Sosin
mentor, trener i ekspert komunikacji empatycznej

Przedsiębiorca z ponad 15-letnim doświadczeniem. Współtworzył sukces m.in. firmy DocPlanner (w Polsce: ZnanyLekarz.pl), zbudował firmę Nobilitus, która specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania na działalność badawczo-rozwojową z NCBiR oraz jest mentorem w akceleratorach startupowych (PFR)

Działa jako mentor i coach dla przedsiębiorców budujących swoje firmy technologiczne a przede wszystkim trener komunikacji empatycznej (NVC & Resonant Language), certyfikowany praktyk Resonant Healing, certyfikowany moderator Mastermind Pro, praktyk NLP. Wykładowca komunikacji empatycznej i neuroempatii na uczelniach SWPS oraz WSB w Toruniu.

Mówi, że “Biznes to ludzie a ludzie to komunikacja”. Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem zaprasza ludzi, którym towarzyszy do szukania porozumienia aby wspólnie mogli osiągać lepsze wyniki.

© 2024 Michał Sosin

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedź.

Odpowiedź.

Odpowiedź.

Wpisz poniżej swoje dane,

Aby dowiedzieć się o terminie spotkań:

Twoje zamówienie
Nie masz żadnych zamówień.

Zapraszam do zakupów :)