Spotkaj swoje Plemię

Tajne Stowarzyszenie Żyraf i Szakali

Miejsce, gdzie spotkasz EMPATIĘ

Szakalowe ścieżki: Usiądź i ponarzekaj bez porad dobrego wujka i lamentów tej ciotki.

Empatia na styl Żyrafy: Dostaniesz wsparcie lepsze niż seria ulubionego serialu – gwarantowane bez spoilerów na końcu sezonu

Rozwój osobisty z humorem: Praca nad sobą nigdy nie była tak uwalniająca – odkryj swoje wewnętrzne żyrafie “ja” i szakalą mądrość.

Nowe Przyjaźnie z Ogona: Spotkaj osoby, które kochają długie spacery po sawannie i długie rozmowy przy korycie z wodą – idealne dla każdego, kto czuje się czasem jak szakal w sklepie z porcelaną.

Jak to jest być wysłuchanym?

ODKRYJ MOC EMPATII

Spotkamy się 2 razy w miesiącu, by

Informacje

KIEDY?

Zaczynamy od 14 marca 13:30 – 15:30 i widzimy się co 2 tygodnie – tu  wypisac terminy

GDZIE

Google meet

LICZEBNOŚĆ GRUPY

Na spotkaniu może być maksymalnie 18 osób

Wodzu

Michał Sosin

Trener / Mentor / Przedsiębiorca Certyfikowany praktyk Resonant Healing, certyfikowany moderator Mastermind Pro

Na rynku od czasów, kiedy “start-up” kojarzył się jeszcze z uruchamianiem komputera.

Od geeka technologii do biznesowego czarodzieja,  przeszedł ścieżkę od inżyniera systemowego, przez business developera, aż po członka zarządu spółki akcyjnej. Nie tylko pomógł DocPlannerowi zdobyć świat, ale też stał się mistrzem w dziedzinie empatycznej komunikacji, łącząc umiejętności biznesowe z głębokim zrozumieniem ludzkich emocji.

W międzynarodowym świecie, gdzie różnorodność kulturowa bywa większa niż w menu światowej kuchni, dzieli się doświadczeniem niczym dobry przewodnik – z humorem

i anegdotką na ustach, pomagając nawigować przez biznesowe dżungle i technologiczne pustynie.

Jako mentor i coach,  jest jak osobisty trener dla technologicznych przedsiębiorców, kierowników, menadżerów i liderów. Z certyfikatami w kieszeni – od Resonant Healing po NLP – jest gotowy, by pomóc każdemu przedsiębiorcy odnaleźć jego wewnętrzną siłę… i może nawet zrozumieć, co to właściwie znaczy.

Na uczelniach SWPS i WSB w Toruniu, jako wykładowca, przemienia teorię w praktykę, ucząc jak neuroempatia może zmienić nie tylko sposób, w jaki prowadzimy biznes, ale i jak robimy sobie kawę w biurowej kuchni. Bo przecież wszystko zaczyna się od empatii, nawet espresso.

W świecie, gdzie “networking” często oznacza kolejną wymianę wizytówek, on wierzy w budowanie prawdziwych relacji. I choć może nie posiada magicznej różdżki, jego metody pracy z ludźmi są bliskie czarom.  

OPINIE UCZESTNIKÓW PIERWSZEJ ŚLĄSKIEJ EDYCJI

Uczestnictwo w warsztatach “NVC w Biznesie” prowadzone przez wspaniałych trenerów pozwoliło mi rozwinąć moją empatią względem moich klientów. To dzięki warsztatowi nauczyłam się jak jako przedsiębiorca rozpoznawać i rozumieć potrzeby moich klientów. Zaczęłam rozumieć jaka intencja i jaka ich niezaspokojona potrzeba stoi za ich słowami i czynami. Nauczyłam się też empatii wobec siebie i jasnego przedstawiania swoich potrzeb by wspólnie z moimi klientami wypracowywać najlepsze rozwiązania do konkretnych wyzwań. Dzięki rozwiniętej empatii buduję obecnie głębsze relacje z klientami co przekłada się na ich lojalność i szczere polecania współpracy ze mną nowym klientom.

Katarzyna Krupa

Niezależny konsultant procesu Design Thinking, tworzenia innowacyjnych rozwiązań biznesowych i produktów trafiających w potrzeby klientów z 10 letnim stażem pracy w firmie Google

Pewność, że idę dobrą drogą.

Izabela S.

Inspirację do pracy.

Zadowolona uczestniczka

Bardzo serdecznie polecam kurs NVC w biznesie. Był on dla mnie wspaniałą inspiracją i okazją do poznania i przećwiczenia praktycznych narzędzi porozumienia bez przemocy, które na co dzień wykorzystuje w relacjach ze współpracownikami, klientami oraz w życiu osobistym. Dzięki praktyce NVC czuję, że umiem lepiej zrozumieć siebie i w sposób asertywny wyrazić w rozmowie to, co jest dla mnie ważne, a jednocześnie zrozumieć i dopytać o potrzeby drugiej strony. Struktutra NVC pomogła mi też lepiej reagować w trudnych emocjonalnie sytuacjach i efektywniej rozwiązywać konflikty. A wszystko to w twórczej i przyjaznej atmosferze. Polecam z całego serca :)!

Agata Szydłowska

Szkolenie ukazało mi co jest najważniejsze w rozmowie z drugim człowiekiem, jak przeprowadzać rozmowę (szczególnie konfliktową), by była wartościowa dla obu stron. I mimo, że przede mną jeszcze wiele pracy w tym zakresie to po szkoleniu pozostałam z przeświadczeniem, że jest to możliwe do osiągnięcia

Klaudia

Większą świadomość siebie, większe zrozumienie innych, podstawy, którymi chcę się kierować w komunikacji z innymi.

Ola

Dały mi rozwój. Poczułam ze NVC zawsze we mnie było tylko myślałam ze empatia to słabość. Czuje ją w „mięśniach” tak jak pragnęłam na początku kursu. Niektóre elementy stosuje już intuicyjnie, nad niektórymi jeszcze pracuje. Stosownie NVC poprawiło moje relacje prywatne i wprowadzam je z sukcesem w pracy z klientami.

Aleksandra Rzyczniak

Właściciel Lepiej Aleksandra Rzyczniak lepiej.eu

Zrozumiałam też, że empatia dla siebie nie jest egoizmem i bardzo ważne jest uświadomienie sobie własnych potrzeb i zadbanie o siebie. Z kolei ćwiczenia z okazywania wdzięczności pokazały mi jak z wielu rzeczy możemy się cieszyć i ile dobra i piękna jest dookoła nas, o którym niestety tak często zapominamy i przypominamy sobie dopiero w trudnych momentach naszego życia”

Kinga

Po warsztacie zaczęłam inaczej słuchać ludzi i zwracać większą uwagę na potrzeby innych osób.

Natalia

Cena spotkań:

123 zł / miesięcznie

  • Jeśli chcesz wesprzeć innych to możesz wpłacić 246 zł / miesięcznie
  • Jeśli masz problemy finansowe, a chcesz dołączyć do Plemienia, napisz do nas.

Tylko 3 proste kroki dzielą, Cię od bycia w Tajnym Stowarzyszeniu Żyraf i Szakali

Wypełnij formularz

Proszę wypełnij poniższy formularz – oddzwonię do Ciebie.

ZERO ZOBOWIĄZAŃ

Rejestracja i płatności

Po naszej rozmowie, jeśli uznasz, że te warsztaty są dla Ciebie, wyślę informacje co do rejestracji i płatności.

Szczegóły

Po opłaceniu otrzymasz więcej szczegółów dotyczących rozpoczęcia i programu warsztatów. 

© 2024 Michał Sosin

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedź.

Odpowiedź.

Odpowiedź.