Jak połączyć wrażliwość z mocą?

Wyjątkowy webinar z Liv Larsson!

Liv Larson

Odpowiedzi znajdziesz już:

Liv Larsson, trenerka metody Nonviolent Communication (NVC) i autorka wielu książek z dziedziny empatycznej komunikacji, pokazuje jak te dwie jakości można z powodzeniem połączyć.

Nie musisz rezygnować z wrażliwości, jeśli chcesz czuć siłę; i odwrotnie, nie musisz porzucać swojej mocy, gdy chcesz się bardziej otworzyć na siebie i innych.

Jeśli któryś z tych tematów jest Ci bliski lub zaciekawiło Cię, jak można to zrobić, zapraszamy Cię na webinar.

Na webinarze porozmawiamy z Liv Larsson o tym: 

Prowadzący:

Liv Larsson

Certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy (NVC), mediatorka i autorka 23 książek z obszaru NVC, w tym bestsellera: Wstyd, złość i poczucie winy – dzwonki alarmowe. Od ponad 20 lat powadzi szkolenia w wielu krajach świata, a jej zainteresowania skupiają się wokół tematów wstydu, wrażliwości, empatii i mocy.

Liv mieszka na północy Szwecji, uwielbia narciarstwo przełajowe, jogę i przebywanie w naturze.

Ewa Panufnik

Trenerka, m. in. komunikacji empatycznej, liderka, organizatorka, autorka wielu programów szkoleniowych, np.: Ambasadorzy Empatii, Popatrz Oczami Miłości, Zostań swoja Cheerliderką. Odkąd pamięta, marzyła o tym, by zmieniać świat na lepsze, na dużą skalę. Wciąż wierzy, że zbudowanie świata, w którym każdy czuje się jak w domu, jest możliwe. Właścicielka Dojrzewalnia.pl

Michał Sosin

Działa jako mentor i trener komunikacji empatycznej (NVC & Resonant Language), certyfikowany praktyk Resonant Healing, certyfikowany moderator Mastermind Pro, praktyk NLP. Wykładowca komunikacji empatycznej i neuroempatii na uczelniach SWPS oraz WSB w Toruniu. Przedsiębiorca z ponad 15-letnim doświadczeniem. Współtworzył sukces m.in. firmy DocPlanner (w Polsce: ZnanyLekarz.pl), zbudował firmę Nobilitus, która specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania na działalność badawczo-rozwojową z NCBiR oraz jest mentorem w akceleratorach startupowych (PFR).

Zapis na webinar

Wypełnij formularz i otrzymaj mail z zapisem na webinar z Liv Larson.