Najszybsze rozwiązanie dopasowane do Twojej sytuacji – sesja indywidualna

Pragniesz zwiększyć pewność siebie lub zrozumieć skąd się bierze niskie poczucie własnej wartości? A może chcesz przygotować się do wymagającej rozmowy z przełożonym lub podwładnym, ale nie wiesz od czego zacząć i jak ją poprowadzić, aby finał był satysfakcjonujący?

W sesjach indywidualnych komunikacji w biznesie wzięli udział pracownicy takich firm jak

OBSZARY PRACY

Nad czym możemy popracować podczas sesji indywidualnej?

Dawanie i przyjmowanie informacji zwrotnej

Przygotowanie się do trudnej rozmowy zawodowej lub prywatnej

Praca nad niskim poczuciem własnej wartości

Zwiększenie pewności siebie w relacjach zawodowych

Przepracowanie traum lub schematów, które utrudniają funkcjonowanie

Strategie zarządzania konfliktami zgodnie z NVC i Communication Excellence

To tylko przykładowe tematy. Napisz do mnie, a z chęcią poznam obszar, nad którym chcesz popracować.

Dlaczego warto mi zaufać?

Pozytywna informacja zwrotna

Tylko w 2023 roku przeszkoliłem blisko 1000 osób grupowo i przeprowadziłem ponad 120 sesji indywidualnych z menadżerami i osobami na stanowiskach zarządczych polskich i międzynarodowych korporacji, za każdym razem dostając pozytywną informację zwrotną.

Współpracuję z najlepszymi

Na liście klientów mam takie marki jak: Santander, YES, Żabka, ORLEN, PFR, Energa oraz Demant, CEUCA, Go healthy girl. To dowód na to, że moje metody działają niezależnie od wielkości organizacji czy branży.

Pracuję na skalibrowanych metodach

Nie liczę na łut szczęścia. Nie strzelam na oślep. Nie wygłaszam antynaukowych statementów. Zamiast tego wybieram rozwiązania, które napędzają najbardziej wpływowe firmy z całego świata. W pracy stosuję m.in.: psychologię, NVC czy Resonant Healing.

Skupiam się na rozwijaniu empatii

Empatia stanowi punkt zaczepienia w każdym projekcie. Dzięki niej wspieramy budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa psychologicznego, które są niezbędne dla skuteczności działań w codziennym życiu i pracy.

O MNIE

Nazywam się Michał Sosin

Jestem trenerem komunikacji empatycznej i przedsiębiorcą z ponad 15-letnim doświadczeniem. Uczę jak się komunikować tak, żeby inni cenili Twoją obecność i uwielbiali z Tobą pracować. W życiu, w domu, w biznesie, na ulicy, a nawet w urzędach.

Trener / Mentor / Coach

Uczę jak się komunikować aby budować zdrowe relacje, głębszy kontakt i szybciej rozwiązywać konflikty. Jestem przewodnikiem i towarzyszem podróży w drodze do siebie. Praktykiem NVC (Marshall Rosenberg) i Resonant Healing (Sarah Peyton).

Przedsiębiorca i konsultant

Pracuję od 2006 roku i wspieram firmy i organizacje w rozwoju, budowie produktów i ich komercjalizacji. Szkolę w terenie zespoły sprzedażowe i obsługi klienta. Mam za sobą całkiem sporo porażek i kilka sukcesów
(np. DocPlanner).

WSPÓŁPRACA

Etapy współpracy

Zgłaszasz się do mnie

Pierwszy krok należy do Ciebie. Wystarczy, że zgłosisz się do mnie za pomocą formularza na dole tej strony. Od tego zaczyna się transformacja w Twoim życiu.

Rozmawiamy o współpracy

Na starcie chcę poznać Twoje cele, wyzwania oraz oczekiwania. Bez tego nie zaczynam żadnej współpracy, bo zależy mi na Twoich wynikach, a nie na jak największej liczbie przeprowadzonych sesji.

Umawiamy się na sesję

W jej trakcie dobieram narzędzia, metody oraz techniki, które pozwolą Ci jak najszybciej uporać się z wyzwaniem. Sesja jest procesem obustronnym, dlatego konieczne będzie Twoje zaangażowanie.

Ogromnie cenię szczerość i transparentność, dlatego wszystko, co powiesz podczas spotkania zostaje w ramach sesji i nie opuści tej przestrzeni bez Twojej zgody.

Opinie

Słowami ludzi

Kontakt

Porozmawiajmy o współpracy

Zacznijmy od niezobowiązującej rozmowy, aby ustalić, jak wiele możesz zyskać, poznając dedykowane rozwiązanie. Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymasz na swój adres e-mail automatyczną wiadomość z potwierdzeniem. Skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Rekomenduję co najmniej 1-miesięczne wyprzedzenie. W sytuacjach kryzysowych, od wielkiego dzwonu, udaje się umówić sesję z dnia na dzień. Natomiast naprawdę są to pojedyncze przypadki.

W 98% przypadków kończę proces na jednym spotkaniu.

Zazwyczaj spotkanie zamyka się w 60 minutach, chyba, że sytuacja wymaga wydłużenia czasu i obie strony to akceptują.

Obecnie do wyboru masz dwie formy: online lub twarzą w twarz w siedzibie Twojej firmy.

Tak, traktuję ją bardzo poważnie. Wszystko, co powiesz podczas spotkania zostaje w ramach sesji i nie opuści tej przestrzeni bez Twojej zgody.

Na starcie musiałbym określić, czego konkretnie potrzebujesz. Porozmawiajmy proszę i poszukajmy wspólnie rozwiązania. Co Ty na to?

Komunikacja biznesowa to zespół działań, które określają wymianę informacji na temat funkcjonowania firmy i/lub jej klientów. W jej skład wchodzi komunikacja z klientem, komunikacja z pracownikami, czy komunikacja przełożonymi. Skuteczna komunikacja w biznesie pozwala stworzyć bardziej wydajną kulturę organizacyjną, wpływa na dobre samopoczucie pracowników oraz przekłada się bezpośrednio na wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Z tego powodu warto pracować nad rozwojem tego obszaru.

Trening komunikacji jest jedną z najefektywniejszych dróg do poprawienia komunikacji. Szkolenie z komunikacji w biznesie czy sesja indywidualna pozwoli Ci lepiej formułować swoje potrzeby oraz precyzyjniej rozumieć potrzeby innych. Świadoma komunikacja z klientem powinna opierać się na dopasowaniu rozwiązań do jego potrzeb. Warsztaty komunikacji interpersonalnej z pewnością Ci w tym pomogą.

© 2024 Michał Sosin

Wpisz poniżej swoje dane,

Aby dowiedzieć się o terminie spotkań: