Zbuduj grupę mastermind, która w pełni uwolni ukryty potencjał

Wyobraź sobie, że Twoja firma to skarbiec pełen cennych pomysłów, ale drzwi do niego są zablokowane przez brak współpracy i ograniczony przepływ informacji. Jako moderator grupy mastermind, pomogę Ci otworzyć te drzwi, uwalniając potencjał zespołu i przyspieszając drogę do innowacyjnych rozwiązań. Razem przekształcimy wyzwania w możliwości, zwiększając wydajność całej organizacji.

Prowadziłem grupy mastermind dla:

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA

Dlaczego grupy mastermind?

Odkryjesz potencjał teamu

Praca zespołowa przynosi najbardziej dorodne owoce tylko wtedy, kiedy jest odpowiednio skoordynowana. Dzięki grupie mastermind zoptymalizujemy proces wydajnej pracy zespołowej.

Zwiększysz wydajność organizacji

Wiele świetnych pomysłów pracowników jest tłumionych. Przyczyna? Brak wypracowania schematu swobodnego transferu myśli. Spotkania mastermind jest po to, aby każdy członek zespołu mógł wyrazić swoje pomysły.

Stworzysz warunki do rozwoju

Dobrze przeprowadzony mastermind daje szansę na kilkukrotnie szybszy rozwój organizacji, ponieważ umożliwia błyskawiczną wymianę doświadczeń, spostrzeżeń i dobrych praktyk. W naturalnych warunkach to niemożliwe.

Zmotywujesz pracowników

Kultura swobodnego wyrażania myśli oraz zderzania ich z opinią innych podnosi zaangażowanie i motywację w miejscu pracy. To psychologiczny booster produktywności całej firmy, który wymaga jedynie odpowiedniej moderacji.

Dlaczego warto mi zaufać?

Pozytywna informacja zwrotna

Tylko w 2023 roku przeszkoliłem blisko 1000 osób grupowo i przeprowadziłem ponad 120 sesji indywidualnych z menadżerami i osobami na stanowiskach zarządczych polskich i międzynarodowych korporacji, za każdym razem dostając pozytywną informację zwrotną.

Współpracuję z najlepszymi

Na liście klientów mam takie marki jak: Santander, YES, Żabka, ORLEN, PFR, Energa oraz Demant, CEUCA, Go healthy girl. To dowód na to, że moje metody działają niezależnie od wielkości organizacji czy branży.

Pracuję na skalibrowanych metodach

Nie liczę na łut szczęścia. Nie strzelam na oślep. Nie wygłaszam antynaukowych statementów. Zamiast tego wybieram rozwiązania, które napędzają najbardziej wpływowe firmy z całego świata. W pracy stosuję m.in.: psychologię, NVC czy Resonant Healing.

Skupiam się na rozwijaniu empatii

Empatia stanowi punkt zaczepienia w każdym projekcie. Dzięki niej wspieramy budowanie zaufania i poczucia bezpieczeństwa psychologicznego, które są niezbędne dla skuteczności działań w codziennym życiu i pracy.

O MNIE

Nazywam się Michał Sosin

Jestem trenerem komunikacji empatycznej i przedsiębiorcą z ponad 15-letnim doświadczeniem. Uczę jak się komunikować tak, żeby inni cenili Twoją obecność i uwielbiali z Tobą pracować. W życiu, w domu, w biznesie, na ulicy, a nawet w urzędach.

Trener / Mentor / Coach

Uczę jak się komunikować aby budować zdrowe relacje, głębszy kontakt i szybciej rozwiązywać konflikty. Jestem przewodnikiem i towarzyszem podróży w drodze do siebie. Praktykiem NVC (Marshall Rosenberg) i Resonant Healing (Sarah Peyton).

Przedsiębiorca i konsultant

Pracuję od 2006 roku i wspieram firmy i organizacje w rozwoju, budowie produktów i ich komercjalizacji. Szkolę w terenie zespoły sprzedażowe i obsługi klienta. Mam za sobą całkiem sporo porażek i kilka sukcesów
(np. DocPlanner).

WSPÓŁPRACA

Etapy współpracy

Zgłaszasz się do mnie

Pierwszy krok należy do Ciebie. Wystarczy, że zgłosisz się do mnie za pomocą formularza na dole tej strony. Od tego zaczyna się transformacja w Twoim zespole.

Rozmawiamy o współpracy

Na starcie chcę poznać Twoje cele, wyzwania oraz oczekiwania. Bez tego nie zaczynam żadnej współpracy, bo zależy mi na Twoich wynikach, a nie na jak największej liczbie przeprowadzonych warsztatów.

Otrzymujesz dedykowaną ofertę

Krawiec dopasowuje marynarkę, ja dopasowuje temat warsztatów. Tak aby bezpośrednio odpowiadał na Twoje potrzeby i rozwiązywał problemy w praktyce.

Wdrażamy założenia

Po akceptacji oferty, ustalamy termin warsztatów i przeprowadzam realizację. Wszelkie szczegóły techniczne dogrywamy na etapie umowy, aby w dniu warsztatów skupić się wyłącznie na tym, co ważne.

Opinie

Słowami ludzi

Kontakt

Porozmawiajmy o współpracy

Zacznijmy od niezobowiązującej rozmowy, aby ustalić, jak wiele Twój zespół może zyskać dzięki dedykowanym warsztatom. Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymasz na swój adres e-mail automatyczną wiadomość z potwierdzeniem. Skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 24 godzin od tego momentu.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest mastermind? Grupy mastermind oferują połączenie burzy mózgów i edukacji, przy wzajemnym braniu odpowiedzialności i oraz propozycji wsparcia. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej wyostrzyć Twoje umiejętności biznesowe i osobiste. Grupa mastermind pomaga Tobie, Twojej organizacji a przede wszystkim Twoim ludziom w grupie osiągnąć sukces. Członkowie stawiają sobie nawzajem wyzwania, aby wyznaczać mocne cele i co najważniejsze – aby je osiągać. Zasady mastermind są proste. Moderatorzy grup mastermind rozpoczynają i prowadzą te grupy. Pomagają grupie zanurzyć się głęboko w owocne dyskusje i pracują z członkami, aby stworzyć sukces – tak jak każdy z nich go definiuje. Facylitatorzy są sekretem dobrze prosperujących grup mastermind.

Rekomenduję co najmniej 1-miesięczne wyprzedzenie. Natomiast im szybciej się zgłosisz, tym większa szansa, że łatwiej dobierzemy odpowiadające Ci terminy spotkań.

Mastermind jest serią 8 spotkań po 3-4 godziny każde. Finalny czas trwania spotkania zależy od liczebności grupy (4-8 osób).

Do wyboru masz dwie opcje – zdalnie lub na miejscu, w siedzibie Twojej firmy.

Tak, pod warunkiem, że będzie prowadzony po polsku lub angielsku.

Tak, prowadzę mastermind w języku angielskim. Aby proces w języku angielskim był efektywny, każdy uczestnik powinien znać język w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym.

Gwarantuję, że po każdym mastermindzie, uczestnicy i uczestniczki wyjdą z konkretnym zadaniem do zrobienia. Nie mam wpływu na to, czy zrobią to do czego się zobowiązali przed grupą czy nie.

© 2024 Michał Sosin

Wpisz poniżej swoje dane,

Aby dowiedzieć się o terminie spotkań: